Rosnące zadłużenie

Jeden kredyt i jedna niska rata. Skoro w tak łatwy sposób udało nam się zasilić domowy budżet i praktycznie w ogóle nie odczuwamy z tego powodu konsekwencji, czemu tego nie powtórzyć? W ten oto łatwy sposób, nie jedna osoba popadła w długi, których pozbyć się, nie jest już tak łatwo.

Skoro nie mamy problemu ze spłatą raty, to druga taka sama przecież nie może nam zaszkodzić. Zapominamy jednak, że teraz do spłaty będziemy mieli nie jedną, a dwie raty, które w sumie stanowią już trochę wyższą kwotę. Ale co tam i tym razem nam się udało. W pewnym momencie popadamy w tzw. błędne koło i dochodzimy do momentu, kiedy nasz domowy budżet za nic nie chce się bardziej rozciągnąć i nie stać nas na spłatę wszystkich rat zgodnie z harmonogramem spłat. Zaczynamy przedłużać terminy wymagalności, co wiąże się z kolejnymi kosztami. Jednak to i tak nie pomaga.

Kolejne opóźnienia w spłacie

Zaczynamy wybierać, które długi spłacamy w tym miesiącu, a które w kolejnym. W ten sposób zalegamy z płatnościami coraz bardziej. Za opóźnienia w spłacie, banki i pożyczkodawcy, zaczynają nakładać na nas odsetki. Te nie są małe, a w instytucjach pozabankowych, szczególnie dotkliwe. Grozi nam negatywny wpis w BIK i KRD, albo nawet, już figurujemy w tych bazach. To wszystko sprawia, że nasza zdolność kredytowa jest równa zeru. Tym samym nie mamy już szans na dodatkowe finansowanie w banku. Czy to koniec naszych możliwości? Na szczęście nie. Jest wyjście także z tej sytuacji.

Pomoc dla bardzo zadłużonych

Podjęliśmy odpowiednie kroki – zaczęliśmy dokładnie analizować swoje wydatki, oszczędzamy, podjęliśmy dodatkową pracę i zwiększyliśmy swoje przychody. Mimo to w dalszym ciągu możemy tylko pomarzyć o terminowej spłacie wszystkich rat. Bank znowu odmówił nam dodatkowego finansowania.

Pożyczka dla zadłużonych może okazać się jedynym sposobem na nasze problemy. To produkt, który oferują nam instytucje pozabankowe. To one ustalają jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać pożyczkę dla zadłużonych i nie mają z góry narzuconych wytycznych. Poza tym, nie zawsze się o tym mówi, ale rynek produktów pozabankowych, przeznaczony jest właśnie dla osób, którym banki z jakiegoś powodu odmawiają finansowania. Dlatego też firmy pożyczkowe podchodzą znacznie bardziej liberalnie do naszej zdolności kredytowej, otwierając drogę do pożyczki szerszemu gronu klientów.

Pożyczka dla zadłużonych https://habzafinanse.com.pl/pozyczka-dla-zadluzonych/ to szansa dla nas na wyjście na prostą. Kapitał pozyskany w ten sposób możemy przeznaczyć na spłatę naszego zadłużenia. Pozbędziemy się w ten sposób wielu rat i skończą się nasze problemy finansowe. Spłata zaległych zobowiązań, na rzecz jednej pożyczki dla zadłużonych, z pewnością odciąży domowy budżet.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here