Wybór programu do fakturowania jest jedną z ważniejszych decyzji, jakie musi podjąć każdy przedsiębiorca. Warto podkreślić, że wybór ten nie jest prostym zadaniem. Dlatego postanowiliśmy je nieco ułatwić, przedstawiając nowoczesne narzędzie o nazwie Faktura VAT 2020. W dzisiejszym artykule omówimy największe zalety tego oprogramowania.

Największe zalety programu Faktura VAT 2020

Jedną z podstawowych zalet programu do fakturowania jest jego mobilność. Narzędzie może pracować w sieci (lokalnie lub zdalnie) oraz w połączeniu z bazą MS SQL i MySQL. Dzięki temu z programu może korzystać jednocześnie kilka osób w obrębie jednego biura lub pracując zdalnie. To wielka wygoda, która pozwala na niezależną pracę kilku osób i stałą aktualizację bazy danych.

Fundamentem programu jest oczywiście możliwość wystawiania wszystkich rodzajów faktur. W programie Faktura VAT 2020 możesz wystawiać faktury marża, RR, unijne, zaliczkowe, końcowe i walutowe. Oprócz tego możliwe jest wystawianie korekt, rachunków, paragonów i not korygujących. Program pozwala także na wystawianie zamówień i ofert. Dużym ułatwieniem dla firm, które współpracują z zagranicznymi kontrahentami, będzie możliwość wystawiania faktur wielojęzycznych oraz dokumentów w różnych walutach. Bardzo przydatną opcją jest także możliwość wydruku dokumentów do formatu PDF oraz wysyłki mailem.

Program Faktura VAT 2020 pozwala dostosować wygląd faktury do Twoich potrzeb. Dzięki temu będziesz mógł dodać do dokumentu logo swojej firmy, pieczątkę lub dodatkowy tekst. To spersonalizuje dokument, który stanie się spójny z wizerunkiem Twojej firmy.

Ważnym modułem programu, który doceni każdy przedsiębiorca, jest także możliwość wygenerowania Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK). Program pozwala również na wygodny import i eksport danych oraz generowanie raportów kasowych.

Czym różnią się poszczególne wersje programu Faktura VAT 2020?

Program Faktura VAT 2020 jest dostępny w 3 wersjach. Dzięki temu każdy przedsiębiorca może dostosować funkcjonalność narzędzia do własnych potrzeb. W poprzednim akapicie przedstawiliśmy dużą część funkcji, jakie są dostępne w podstawowej wersji programu. Wersja Standard rozszerza podstawową funkcjonalność o możliwość wystawiania faktur abonamentowych, generowanie druków pocztowych oraz druków z kodem kreskowym, a także etykiet adresowych. Standardowa wersja programu pozwala także na obsługę wielu podmiotów jednocześnie. Ciekawym dodatkiem do tej wersji jest możliwość generowania statystyk z wykresami 3D.

Wersja PRO rozszerza wymienione wcześniej funkcjonalności o kilka ważnych modułów. Wymienić tu należy możliwość prowadzenia magazynu, KPiR oraz generowania deklaracji VAT-7 praz PIT-5. Najwyższa wersja programu jest wyposażona w moduł do rozliczania kilometrówki, a także praktyczny CRM. Poza tym w tej wersji program do faktur może być zintegrowany z platformą Allegro oraz sklepami internetowymi działającymi na silniku osCommerce, VirueMart, PrestaShop i WooCommerce.

Program do faktur oferowany przez firmę RafSoftNet to kompleksowe narzędzie, z którego może korzystać każda firma. Szczegóły opis programu oraz jego funkcji znajdziesz na stronie rafsoft.net. Tam też będziesz mógł pobrać wersję demonstracyjną i przetestować funkcjonalność narzędzia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here