Pożyczka przez internet bez bik

0
1224

Wnioskowanie o pożyczkę za pośrednictwem internetu bez wychodzenia z domu jest coraz popularniejszą formą korzystania z usług kredytowych w Polsce. Wciąż jednak wielu polaków nie ufa temu rozwiązaniu. Wolą skorzystać z usług placówek zlokalizowanych w ich mieście. W tym artykule postaramy się wyjaśnić kwestie, które budzą najwięcej kontrowersji, a które w przyszłości mogą sprawić, iż wnioskowanie o pożyczkę będzie naprawdę przyjemnym i szybkim procesem.

Czy mogę wnioskować o pożyczkę przez internet nawet ze złą historią kredytową?

Pożyczka przez internet bez bik to oferta stworzona z myślą o osobach, które posiadają złą historią kredytową. Każdy z nas może mieć przecież w pewnym gorącym momencie swojego życia problem, z terminowością spłat swoich zobowiązań. Nie jest to jednak od razu wyrok, na banicję kredytową. Firmy pożyczkowe zdają sobie sprawę z tego, iż czasem zła historia kredytowa nie bierze się z naszej złośliwości oraz złych zamiarów a ze zwykłego zamieszania związanego ze zbyt wielką ilością zobowiązań, które musimy uregulować. Nawet w przypadku złej historii kredytowej, zalecamy zawnioskowanie o pożyczkę gotówkową.

Czy firmy kredytowe korzystają z Biura Informacji Kredytowej?

Wiele firm pożyczkowych nie korzysta obecnie z Biura Informacji Kredytowej. W momencie wnioskowania o pożyczkę przez internet podajemy zarówno swoje dane teleadresowe, jak i dane dotyczące źródła dochodu. Firmy kredytowe mogą, lecz nie muszą zweryfikować prawdziwość danych wprowadzanych do wniosku, szczególnie w obszarze wysokości dochodu oraz miejsca pracy. Na etapie wniosku możesz zostać poproszony o podanie danych pracodawcy. Owe dane mogą posłużyć firmie do potwierdzenia faktycznego stanu zatrudnienia osoby wnioskującej.

Obecnie firmy pożyczkowe na etapie weryfikacji wniosku często proszą o autoryzację dostępu do swojego konta bankowego celem sprawdzenia, czy dochód oświadczenie we wniosku jest zgodny z tym, co faktycznie wpływa klientowi na konto. Jest to bardzo sprawna i bezpieczna operacja wykonywana za pośrednictwem specjalnego oprogramowania. Dzięki temu wnioskowanie o pożyczkę przez internet jest bardzo szybkim i sprawnym procesem.

Czy pożyczki przez internet są drogie?

Obecnie na rynku jest bardzo wiele firm proponujących swoje usługi pożyczkowe. Ze względu na dużą konkurencję, bardzo łatwo można natknąć się na ofertę pożyczki bez dodatkowych kosztów. Takie pożyczki polegają na tym, iż w momencie pierwszego wnioskowania, klient jest zobowiązany do zwrotu jedynie kwoty pożyczonej bez dodatkowych prowizji, oprocentowania i opłat. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla wszystkich klientów. W przypadku, gdy staje sie to konieczne, warto sprawdzić aktualnie dostępne oferty.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here